www.wysoka.wroclaw.pl

Forum mieszkańców Wysoka w gminie Kobierzyce pod Wrocławiem, Fora osiedlowe Activ Investment I i II, Hubertus, Pekabaud, Quart
Teraz jest czwartek, 31 lipca 2014, 11:24

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 18 kwietnia 2011, 20:30 

Czy to w ogóle możliwe, że płaci się za wymianę wodomierza? Podobno taki wodomierz wymienia się to co pięć lat. Tymczasem zarządca wspólnoty 2B porozsyłał po lokatorach pismo, że zbiera zaliczkę na poczet takiej wymiany i będzie to po 500 zł od lokalu... :shock:

PostNapisane: wtorek, 19 kwietnia 2011, 18:19 

Wymienia się na pewno to wiem. Koszty pokrywa lokator to też wiem. A co do kosztów to proszę http://allegro.pl/listing.php/search?sg ... =wodomierz. Czyżby montaż taki drogi ?

PostNapisane: czwartek, 21 kwietnia 2011, 20:46 

wymień licznik na swój koszt, na pewno będzie dużo taniej a do zarządcy zadzwoń żeby przyszedł założyć plombe

PostNapisane: wtorek, 3 maja 2011, 14:12 

Ja nie wyraziłem zgody na wymianę wodomierzy w tej cenie, to trąci jakimś totalnym przekrętem, szczerze powiem, że mam dość odgrywania dojnej krowy dla Mediaserwis. Według mnie jest to potwornie nieskuteczny zarządca, do tego bez przerwy przychodzą kolejne pomysły na wyciągnięcie od mieszkańców kasy!!! Akurat tak się składa, że dowiedziałem się, że już na kilku wrocławskich osiedlach Mediaserwis został odwołany ze swojej funkcji, za bardzo wysokie koszty działalności oraz za nieskuteczność i utrudniony kontakt.

PostNapisane: wtorek, 3 maja 2011, 21:51 

Witam czy napewno chodzi tylko o dwa liczniki od wody cieplej i zimniej????czy do tej ceny dochodzi rowniez cieplomierz bo taka informacje uzyskalem od p.Bozeny z media-serwis i pismie ktore dostalem do skrzynki??bo fakt same liczniki wody to sa groszowe sprawy ok 150 zl ale cieplomierz przynajmniej tej firmy co mamy zamontowany "apator" kosztuje ponad 300 zl :8-]: wiec???

PostNapisane: środa, 4 maja 2011, 08:14 

Więc niech Mediaserwis zrobi przetarg i wybierze najkorzystniejszą ofertę. Zwłaszcza, że nie jest to zakup kilku egzemplarzy lecz przynajmniej kilkudziesięciu.

PostNapisane: czwartek, 5 maja 2011, 08:01 

Eh..możemy sobie tutaj pisać jak nieskuteczny jest nasz zarządca Mediaserwis, jednak na tym się kończy, bo żeby go odwołać potrzeba 50% głosów wszystkich mieszkańców wspólnoty co jest praktycznie niemożliwe.
Po prostu jesteśmy na nich skazani, dlatego trzeba nauczyć się z nimi żyć :)

PostNapisane: piątek, 6 maja 2011, 16:49 

Ranking na nieskutecznych zarządców otwiera pewna firma na literkę D. tam to dopiero jest dojenie kasy np. poprzez dodawanie dziwnych pozycji w rozliczeniach - choćby każdemu 1,5% jegoindywidulanej sumy za CO zużyte w mieszkaniu jako zapłata za zużyte ciepło w części wspólnej. (nowe ujęcie zasady "każdemu po równo" :P ) Przynajmniej tak było za rok 2008. Tu to jeszcze nie jest źle, byle się MS nie rozpuścił :)

PostNapisane: wtorek, 13 listopada 2012, 19:51 

Witam,
ruszyła akcja wymiany. Czy ktos sie orientuje czy wymiana będzie tylko wodomierzy czy moze cieplomierza również? Cena z tego co widziałem to 388,04 wiec cyba komplet.

PostNapisane: środa, 14 listopada 2012, 19:01 

Średnio na temat samego wodomierza i ciepłomierza, ale faktycznie MS jest totalnie do kitu. Za każdym razem walka z nimi, piszę maila i 0 odpowiedzi muszę potem i tak dzwonić żeby cokolwiek załatwić. Drzwi po próbie włamania naprawiają/wymieniają już 2 tygodnie i chyba lipa z tego będzie. Jestem za zmianą, ale tak jak koledzy mówili zebrać głosy w tej wspólnocie to cud. Ludzie mają wszystko w d...

PostNapisane: sobota, 17 listopada 2012, 10:50 

No i wymienili. Przynajmniej na Konnej 1. Wszystko prawie dobrze, bo Panowie zostawlili troszkę bałąganu w skrzynce z wodomierzami, ale to szczegół.
Moje pytanie brzmi: Gdzie jest stary sprzęt? Z tego co mi wiadomo to jest ona nadal moją włsasnością. Został zabrany bez mojej wiedzy, czytaj "skradziony". Wystosowałem już wiadomość do mediaserwis o zwrot wodomierzy i ciepłomierza. Może i to dla kogoś grosze, może dla innych lepiej, żę zabrali, ale ja chciałbym być o takim fakcie informowany przez zarządcę. Mi akurat przyda się wodomierz na działce, dla własnego urzytku, będę sobie deszczówkę mierzył. Co wy na to, że ekipa wymieniająca zabrała nasze mierniki?

PostNapisane: środa, 21 listopada 2012, 19:55 

Świeża informacja od Mediaserwis po moim telefonie w sprawie opisanej wyżej:
Wodomierze i ciepłomierze będą zwracane właścicielom mieszkań po akcji wymiany na osiedlu. Dodatkowe info, że ekipa ponoć oddaje stary sprzęt lokatorom, jeżeli są oni w mieszkaniu podczas wymiany. Mnie nie było więc nie mam. Sprawa w jaki mediaserwis odda nam wodomierze jest jeszcze do uzgodnienia.

PostNapisane: czwartek, 22 listopada 2012, 21:52 

raczej nieprawdą jest ze jak lokator był w domu to oddawali od razu ;) ja byłam, słyszałam jak nam wymieniają, mąż z psem wychodzili, tak ze wiedział Pan wymieniający ze ktoś jest , ale jakoś się nie kwapił aby oddać ;)

PostNapisane: piątek, 23 listopada 2012, 12:49 

aneczka2076 napisał(a):
raczej nieprawdą jest ze jak lokator był w domu to oddawali od razu ;) ja byłam, słyszałam jak nam wymieniają, mąż z psem wychodzili, tak ze wiedział Pan wymieniający ze ktoś jest , ale jakoś się nie kwapił aby oddać ;)

Pewnie już są na etapie poszukiwania tych wodomierzy w skupie złomu, celem odkupienia :)

PostNapisane: sobota, 24 listopada 2012, 21:42 

Panowie je pewnie sprzedadzą do legalizacji. Wodomierze można ponownie legalizować. Cena około 5 zł za sztukę. Na flaszkę będzie :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]